vadrumTikiuosi nepykstat, kad pakolkas Muzikos virtuozų skiltyje vieši vieni būgnininkai. Jei pykstat, tai labai atsiprašau ir prižadu ateityje dar išpirkti savo kaltę  supažindamas ir su kitų instrumentų meistrais, o šį kartą pristatau Andrea Vadrucci. Nuorodą į jo video pateikė geras bičiulis Incision, už ką jam ir dėkoju 😉 .

Šis italų perkusistas pasižymi ne tik nepriekaištinga grojimo technika, bet ir puikia fantazija ir humoro jausmu. Jis sugalvojo pritaikyti ritmą keletui nesudėtingų, bet populiarių melodijų: “Super Mario“, “The Simpsons“, “Macgyver“ temoms, ištraukai iš operos “Viljamas Telis“ ir net standartinėm Nokia mobiliako monofoninėm melodijom. Ir tos jo ritmo partijos yra ne šiaip koks “tūc tūc“ lygio monotoniškas ir seniai nuvalkiotas bytas, o itin techniškos, kone Dream Theater lygio improvizacijos su užkurtu dupelbassu (kaip pasakytų Disruptorius 😀 ), ir galingais lėkščių daužymais bei tomų sulupimu. Žodžiu, ir linksma, ir žiauriai profesionalu. Daug žmogelis laiko ir pastangų turėjo įdėti, kad tokias partijas atidirbtų. Beje, ne veltui jo grojimą palyginau su Dream Theater. Andrea sugrojęs ir nemažai šios grupės (bei jos narių šalutinio projekto Liquid Tension Experiment) dainų būgnų koverius, o tai pat ir Metallica Medley. Be to, vyrukas groja grupėje Cosmica ir dar keliuose projektuose.

Na, tai turbūt viskas, ką galėčiau pasakyti apie Andrea Vadrucci. Dabar tegul kalba Youtube. Tikiuosi šie vaizdo įrašai pakels jums nuotaiką. Smagaus žiūrėjimo 😉

Oficiali svetainė

Vadrum Meets William Tell:

Vadrum Meets Super Mario Bros:

VaDrum Meets The Simpsons

Vadrum Meets MacGyver

Ringtone Vadrum Medley